Jak wybrać wibrator dla początkujących?

wibrator dla początkujących

Obecnie na rynku można znaleźć gadżety erotyczne skrojone na miarę swoich potrzeb. Ich wybór jest ogromny i uwzględnia preferencje różnych osób. Dużą popularnością cieszą się wibratory. Te zabawki erotyczne dostarczają nie tylko mnóstwo przyjemności, ale też pełnią funkcję edukacyjną i pozwalają urozmaicić życie seksualne. W naszym artykule podpowiadamy, jak wybrać wibrator dla początkujących.

Spis treści:

  1. Dlaczego warto mieć wibrator?
  2. Jakie mamy rodzaje wibratorów?
  3. Jak wybrać wibrator dla początkujących?
  4. Wibrator punktu G – dlaczego cieszy się dużą popularnością?
  5. Wibratory króliczki, czyli sprawdzony sposób na orgazm
  6. Wybierasz się w podróż? Postaw na miniwibrator
  7. Po czym rozpoznać dobry wibrator?

Dlaczego warto mieć wibrator?

Wibrator stał się niezwykle popularny, ponieważ posiada szereg zalet. Zacznijmy od najważniejszej z nich. Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Nie rozumieją one, dlaczego inni tak zachwalają erotyczne igraszki, skoro te nie dostarczają im jakiejś specjalnej przyjemności. Tak dzieje się, gdy kobieta regularnie doświadcza braku orgazmu. Jego osiąganie nie przebiega u nas automatycznie jak u mężczyzn. Aby wspiąć się na seksualny szczyt, musimy lepiej poznać swoje ciało i jego reakcje na poszczególne pieszczoty. Dopóki nie zdobędziemy tej wiedzy, trudno będzie nam zakomunikować partnerowi, czego potrzebujemy, aby osiągnąć orgazm. Wibrator pozwala lepiej poznać swoje strefy erogenne i ich wrażliwość na różne formy stymulacji. Ponadto możemy potraktować go jako urozmaicenie życia seksualnego, włączając ten gadżet erotyczny na stałe do swojego repertuaru. Możemy korzystać z wibratora solo, gdy nasz partner przebywa na wyjeździe służbowym. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby to mężczyzna używał go do stymulacji różnych obszarów naszego ciała. Takie zabawy erotyczne stanowią doskonałą grę wstępną, która pobudza zmysły i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Jakie mamy rodzaje wibratorów?

Gadżety erotyczne są dziś dostępne w różnych wersjach, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Każda z nas potrzebuje innego rodzaju stymulacji, by doświadczyć przyjemności. Rynek zabawek erotycznych musi to uwzględniać. Jednak osoba początkująca, która szuka dla siebie pierwszego wibratora, może czuć się przytłoczona ilością możliwych opcji. Jakie mamy rodzaje wibratorów? W najprostszym ujęciu do naszej dyspozycji pozostają wibratory klasyczne, stymulujące punkt G, króliczki oraz miniwibratory. Który z nich jest najlepszy dla kobiety, która wcześniej nie korzystała z tego rodzaju gadżetów erotycznych?

Jak wybrać wibrator dla początkujących?

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z wibratorami, zapewne nie wiesz, jaka forma stymulacji będzie ci przynosiła największą rozkosz. Jedne kobiety czerpią satysfakcję z uczucia wypełnienia i rozpychania pochwy, drugie doświadczają orgazmu podczas masażu łechtaczki, a trzecim największą przyjemność sprawia stymulacja piersi. Aby gadżet erotyczny miał uniwersalny charakter i nadawał się do pobudzania różnych części ciała, warto postawić na wibrator klasyczny. Ten charakteryzuje się tym, iż ma stosunkowo prosty kształt. Z jego pomocą możesz pieścić piersi i łechtaczkę, a także bez problemu umieścisz go w pochwie. Wibrator dla początkujących nie powinien być zbyt gruby, warto postawić na gadżet erotyczny o stosunkowo niewielkiej średnicy – poniżej 36 mm.  Jeśli masz drobną budowę ciała, to również lepiej sprawdzi się chudszy wibrator. Jego średnicę można zwiększać z czasem w miarę nabierania doświadczenia z obsługą tego rodzaju zabawek erotycznych. Poniżej prezentujemy wibratory, które mogą ci się przydać na kolejnych etapach twojej świadomej podróży pozwalającej odkryć własną seksualność. Wszystkie wspomniane modele, w tym wibrator dla początkujących, znajdziesz w ofercie sklepu erotycznego Easytoys.pl. Zapewnia on dyskretną wysyłkę. W związku z tym możesz zakupić zabawki erotyczne, unikając uczucia skrępowania.

Jak wybrać wibrator

Wibrator punktu G – dlaczego cieszy się dużą popularnością?

Punkt G potrafi dostarczyć jego właścicielce niezwykle intensywnego orgazmu. Nic dziwnego, że w celu zwiększenia satysfakcji niektóre kobiety ostrzykują go kwasem hialuronowym, aby go uwypuklić. Natomiast producenci gadżetów erotycznych prześcigają się w projektowaniu akcesoriów, które mogłyby do niego dotrzeć i poddać go silnej stymulacji. Tak właśnie powstały wibratory punktu G. Te wyróżniają się tym, iż posiadają lekko zakrzywioną główkę, przez co trafiają w guziczek rozkoszy. Ten, wbrew pozorom, nie znajduje się gdzieś głęboko w ciele kobiety, lecz jest umiejscowiony stosunkowo blisko, bo na przedniej ściance pochwy. Z tego też powodu wibrator punktu G ma stosunkowo krótką wypustkę.

Wibratory króliczki, czyli sprawdzony sposób na orgazm

Liczne badania wykazują, iż zaledwie 30% kobiet jest w stanie doświadczyć orgazmu waginalnego. Dla zdecydowanej większości pań uczucie wypychania i rozciągania pochwy nie jest czymś specjalnie stymulującym. Natomiast masaż łechtaczki praktycznie zawsze prowadzi do orgazmu. Choć przed laty seksuolodzy i psycholodzy postrzegali orgazm łechtaczkowy jako niepełnowartościowy, to dziś wiemy, że nie jest niczym gorszym od waginalnego. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż pierwsze badania nad seksualnością kobiet prowadzili mężczyźni wychowani w dość konserwatywnych środowiskach. Tymczasem łechtaczka jest jedynym organem stworzonym wyłącznie z myślą o odczuwaniu przyjemności. Nie pełni ona żadnych dodatkowych funkcji. Wibratory króliczki posiadają specjalną wypustkę, która przypomina królicze ucho i przyczynia się do stymulacji łechtaczki, co prowadzi do gwarantowanego orgazmu.

miniwibrator

Wybierasz się w podróż? Postaw na miniwibrator

Wiele z nas pracuje w zawodach, które wymuszają na nas mobilność. Podróże bywają jednak męczące i stresujące. Tymczasem dobrze wybrany gadżet erotyczny pozwala zredukować napięcie i zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. W tej roli doskonale sprawdzi się miniwibrator. Ten gadżet erotyczny za sprawą swoich niewielkich rozmiarów bez problemu zmieści się w damskiej torebce. Pozwala stymulować łechtaczkę, piersi oraz inne strefy erogenne na mapie kobiecego ciała. Do wyboru mamy miniwibratory różniące się kolorystyką oraz designem. Niektóre z nich przypominają dziecięce zabawki, inne sprawiają wrażenie małych dzieł sztuki. Wysokiej klasy miniwibratory zamówisz w sex shopie online Easytoys.pl.

Po czym rozpoznać dobry wibrator?

Jak wcześniej wspominaliśmy, wybór wibratorów na rynku jest ogromny. W rezultacie każda z nas może znaleźć model skrojony na miarę własnych potrzeb. Zasadniczo nie ma lepszych lub gorszych wibratorów, te należy dobierać, biorąc pod uwagę swoje preferencje. Niemniej istnieją pewne ogólne reguły, którymi warto kierować się, by kupić bezpieczny gadżet erotyczny, z którego korzystanie będzie przebiegało w komfortowych warunkach. Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na tworzywo, z którego wykonano zabawkę erotyczną. Najlepiej postawić na wibratory z silikonu medycznego, elastomeru lub tworzywa ABS.  Te są bowiem nie tylko bezpieczne dla naszego ciała, ale też można je łatwo utrzymać w czystości, unikając tym samym infekcji intymnych. Aby korzystanie z wibratora było komfortowe, warto zwrócić uwagę na rodzaj zasilania. Jeśli do zabawki wkładamy tradycyjne baterie paluszki, to zazwyczaj działa ona słabiej niż gadżet erotyczny zasilany własnym akumulatorem. Ważna jest także możliwość wyboru siły i rodzaju wibracji, aby móc dopasować te dwie zmienne do swoich indywidualnych potrzeb. Wibrator dla początkujących powinien zawierać więcej możliwości potencjalnych ustawień, ponieważ nie znają one dobrze swojego ciała i jego reakcji na poszczególne tryby wibracji.  Jeśli chcesz korzystać z jego dobrodziejstw podczas aromatycznej kąpieli, koniecznie postaw na model wodoodporny, któremu niestraszne zanurzenie w wannie. Bogatą ofertę wibratorów dla początkujących i nie tylko znajdziesz w sklepie erotycznym Easytoys.pl.

PODZIEL SIĘ: