Jakie wybrać soczewki do astygmatyzmu

Jakie wybrać soczewki do astygmatyzmu

Astygmatyzm to wada wzroku, która cechuje się zaburzoną symetrią obrotową oka. Cierpi na nią coraz więcej osób – zarówno młodych, jak i starszych. Pacjent z astygmatyzmem widzi nieostro w pewnych obszarach pola widzenia z każdej odległości. Wyróżniamy kilka rodzai astygmatyzmu, ale każda z odmian sprawia, że osoba, która cierpi na tę przypadłość musi nosić okulary, albo soczewki kontaktowe.

Bardzo ciężko dobrać odpowiedni model okularów, z kolei soczewki oprócz tego, że są praktycznie niewidoczne, stanowią niezwykle wygodne rozwiązanie. Jakie soczewki sprawdzają się najlepiej dla osób z astygmatyzmem? Na co zwrócić uwagę podczas uch wyboru i o czym należy pamiętać? Specjalnie z myślą o osobach, które borykają się z astygmatyzmem, przygotowaliśmy soczewki, które zapewniają doskonały komfort i właściwości użytkowe w nawet bardzo wymagających okolicznościach.

ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM (https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/moist-astygmatyzm) sprawdzają się nawet podczas wielogodzinnego korzystania z urządzeń elektronicznych, takich jak komputer czy telefon. Są niezastąpione również w klimatyzowanych pomieszczeniach. Soczewki zostały stworzone z technologią ASD, która pomaga utrzymać je we właściwej pozycji. Osoba, która ich używa, nie musi martwić się o to, że soczewki w ciągu dnia zmienią swoje miejsce. Te soczewki są niezwykle komfortowe, wygodne i sprawdzają się doskonale nawet u osób, które wcześniej zawsze sięgały tylko po okulary. Oprócz doskonałej jakości, cechuje je także niezwykle atrakcyjna cena, która na pewno Państwa zadowoli.

Tekst partnera

Zapraszamy do współpracy!

Biuro
ul. Żniwna 3, 45-763 Opole Tel: 789 419 820
© Copyright Kosmetyki ekologiczne 2020