Jakie wybrać soczewki do astygmatyzmu

Jakie wybrać soczewki do astygmatyzmu
Lensabl z Unsplash

Astygmatyzm to wada wzroku, która cechuje się zaburzoną symetrią obrotową oka. Cierpi na nią coraz więcej osób – zarówno młodych, jak i starszych. Pacjent z astygmatyzmem widzi nieostro w pewnych obszarach pola widzenia z każdej odległości. Wyróżniamy kilka rodzai astygmatyzmu, ale każda z odmian sprawia, że osoba, która cierpi na tę przypadłość musi nosić okulary, albo soczewki kontaktowe.

Bardzo ciężko dobrać odpowiedni model okularów, z kolei soczewki oprócz tego, że są praktycznie niewidoczne, stanowią niezwykle wygodne rozwiązanie. Jakie soczewki sprawdzają się najlepiej dla osób z astygmatyzmem? Na co zwrócić uwagę podczas uch wyboru i o czym należy pamiętać? Specjalnie z myślą o osobach, które borykają się z astygmatyzmem, przygotowaliśmy soczewki, które zapewniają doskonały komfort i właściwości użytkowe w nawet bardzo wymagających okolicznościach.

ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM (https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/moist-astygmatyzm) sprawdzają się nawet podczas wielogodzinnego korzystania z urządzeń elektronicznych, takich jak komputer czy telefon. Są niezastąpione również w klimatyzowanych pomieszczeniach. Soczewki zostały stworzone z technologią ASD, która pomaga utrzymać je we właściwej pozycji. Osoba, która ich używa, nie musi martwić się o to, że soczewki w ciągu dnia zmienią swoje miejsce. Te soczewki są niezwykle komfortowe, wygodne i sprawdzają się doskonale nawet u osób, które wcześniej zawsze sięgały tylko po okulary. Oprócz doskonałej jakości, cechuje je także niezwykle atrakcyjna cena, która na pewno Państwa zadowoli.

Tekst partnera

PODZIEL SIĘ: