Fiorda – sposób na ból gardła

Fiorda - sposób na ból gardła
Elsa Olofsson z Unsplash

Fiorda to sprawdzony i chętnie wybierany przez pacjentów sposób na ból gardła. Jesień jest okresem, w którym odnotowuje się zdecydowanie więcej zachorowań, w tym również chorób gardła, niż w przypadku innych pór roku. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie i w razie choroby mieć przy sobie skuteczny lek, który cieszy się pozytywną opinią wśród pacjentów. Tabletki Fiorda (http://fiorda.pl/) dostępne są w kilku wariantach smakowych, z których każdy z Państwa może wybrać wersję odpowiednią dla siebie.

Z myślą o najmłodszych pacjentach zostały stworzone tabletki o smaku malinowym, które przeznaczone są dla dzieci od czwartego roku życia. Wśród naturalnych składników, które zostały zawarte w tabletkach, można wyróżnić przede wszystkim dziką różę. Wspiera ona siły odpornościowe organizmu, a także chroni błonę śluzową górnych dróg oddechowych. Innym, równie ważnym składnikiem, jest laktoferyna, a także porost islandzki, który zawiera substancje śluzowe.

Działa on kojąco oraz łagodząco, niwelując uporczywy ból gardła.  Tabletki Fiorda są idealne na problemy z gardłem. Producent ma do zaoferowania także suplement diety Fiorda Vocal, który pozwoli zadbać o doskonałą kondycję krtani oraz strun głosowych. Wspomaga on prawidłowe funkcjonowanie krtani oraz błony śluzowej gardła. Jeżeli zainteresowała Państwa przygotowana przez nas oferta, zachęcamy do poznania bliżej specyfików oferowanych przez Fiorda i wybrania tego rodzaju tabletek, który najlepiej odpowiada Państwa indywidualnym potrzebom. Tabletki znajdą Państwo w aptekach na terenie całego kraju.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: